Žiedadulkių alergijos kamuojamiems asmenims labai svarbi yra savalaikė informacija apie galimą oro alergenų poveikį savijautai. Simptomų prognozė yra nauja aerobiologijos mokslininkų paslauga visuomenei. Jums siūlome dvi skirtingas galimybes.

Pirmoji – personalizuota žiedadulkių sukeltos alergijos simptomų prognozė, kuri gaunama naudojant mobiliąją programėlę (PASYFO parsisiųskite Android ar iOS įrenginiams). Asmenys, norintys gauti personalią alergijos simptomų prognozę, pirmiausiai turi užsiregistruoti Žiedadulkių dienoraštyje ir pildyti informaciją apie savijautą. Informacijos pateikimas yra nesudėtingas ir užima vos kelias minutes. Personalizuota prognozė pradedama generuoti, jei duomenys apie savijautą užpildyti ne mažiau nei už 5 paras. Visa asmeninė informacija yra konfidenciali ir apsaugota. Daugiau – įraše.

Antroji – bendroji žiedadulkių sukeltos alergijos simptomų prognozė paruošta įvertinus apibendrinus nuasmenintus Lietuvos gyventojų savijautos duomenis yra pateikta šiame tinklalapyje. Ši vidutinė reikšmė yra mažiau tiksli nei personalizuota žiedadulkių sukeltos alergijos simptomų prognozė. Ji gali nesutapti su konkretaus asmens simptomų raiška. 

Mūsų paslaugų naudojimo sąlygas rasite čia.